FORGOT YOUR DETAILS?

BLOG

Göz Altı Işık Dolgusu

Zamanla ve kilo alıp vermeyle vücudun destek dokuları azalır, erir ve yer çekiminin de etkisiyle sarkmalar oluşur. Bunlar özellikle yüz bölgesinde kişiyi olduğundan yaşlı ve yorgun gösterir. Oluşan bu derin çizgiler ışığın etkisiyle gölgeli gözükür. Bu çizgi ve çöküntüler vücudun başka bir bölgesinden alınan yağ dokusuyla doldurulabilir. Bu ışık dolgu işlemi vücudun destek maddelerinden biri olan hyalüronik asit ile de yapılabilir.

DEVAMI⇒

 

PRP Uygulaması 

PRP; Platelet Rich Plazma (Platelet/Trombosit Yönünden Zenginleştirilmiş Plazma) olması gerekenden çok daha fazla trombosit içeren, kişinin kendi doğal plazma sıvısıdır. PRP’de kullanılan kişinin kendi kanıdır. PRP ameliyat öncesi kendi kendine kan bağışı yapmak gibidir. Kullanılan kendi kanınız olduğu için herhangi bir bağışıklık reaksiyonu gözlenmez. PRP alerjik reaksiyona neden olmaz.

DEVAMI⇒

Dudak dolgusu ile dudak kalınlaştırma en çok yapılan günü birlik estetik uygulamalar arasındadır. Dolgun dudaklar bayanlarda arzulanan bir durumdur. Dudaklar yüzde gözlerden sonra en çok dikkat çeken organlardır. Günlük yaşantımızda konuşurken ve yemek yerken en çok kullandığınız organların başında gelir. Bir çok kadın dolgun dudaklara sahip olmayı istemektedir.

DEVAMI⇒
TOP